جهان در ابتدای هزاره سوم ، شروع دوران جدیدی را تجربه می کند . جهان امروز جهان تحولات سریع و گسترده در همه زمینه های علمی ، صنعتی و تجاری است. طی دو دهه گذشته صنعت گردشگری نیز بعنوان یکی از مهمترین انواع تجارت بین المللی در بعد کمی و کیفی  از رشد فوق العاده ای برخوردار گردیده ، تا جائی که برخی از این صنعت بعنوان  تجارت هزاره سوم نام می برند

ایرانیان نیز از دیر باز سفر را وسیله ای برای رسیدن به رشد و کمال می دانستند و از این روست که گردشگری به جزئی از فرهنگ این سرزمین بدل گردیده است با عبور از گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی فرهنگ سفر نیز تغییر یافته و ما افتخار داریم که همگام با روش های روز و آخرین تکنولوژی ها در خدمت مشتریان عزیزمان باشیم

 

آشیانه پرواز با بهره گیری از امکانات گسترده و منابع انسانی کارآزموده یکی از موسسات پیشرو در زمینه فعالیت های گردشگری بین المللی می باشد. این شرکت سعی دارد تا با برگزاری تورهای گردشگری خارجی و گروهی، هموطنان عزیز را با فرهنگ و تمدن های نقاط مختلف جهان آشنا نماید.

آشیانه پرواز همواره در پی خلق ایده های نوین برای برپایی تورهای خروجی بوده است و مشارکت همکاران را مهمترین عامل موفقیت خود می داند.انتخاب مسیرهای پررونق و جذاب به مقاصد اروپا،همچنین کیفیت بالای ارائه خدمات باعث شده تا همه ساله حدود۱۰۰۰ نفر مسافرخروجی به مشتریان دائمی این گروه اضافه گردد.

آشیانه پروازاعتقاد دارد توسعه روزافزون صنعت توریسم با کمک و همفکری مدیران با سابقه و مجرب این حرفه به دست می آید و از این رو با در اختیار داشتن کادری مجرب و مدیران متخصص و تحصیل کرده در زمینه گردشگری با چندین سال تجربه، و با برنامه ریزی تورهای گردشگری براساس استانداردها و همچنین کیفیت خدمات توانسته است همه ساله گامی موثرتر از پیش در کسب رضایت مسافران بردارد.

آشیانه پرواز با چندین سال تجربه در زمینه برگزاری تور نمایشگاه های تخصصی خارجی و همچنین  با هدف توسعه فراگیر صنعت کشور با الگو گیری از مدل های موفق دنیا ،تعامل با مجربترین مدیران و کارآفرینان دنیا ،اطلاع و برخورداری از آخرین تکنولوژی و دستاوردهای علمی ، برگزاری تورهای علمی-تخصصی بازدید از نمایشگاه ها را ارائه می نماید .

آشیانه پرواز  قصد دارد تا با ارائه برترینها ، پیوسته در زمره بهترینها باشد، همراهی شما با ما گواه بر تلاش پر ثمر ماست.

آشیانه پرواز  با چندین سال سابقه آماده ارائه خدمات و سرویس های برتر گردشگری در راستای تحقق آرمان مشتری مداری با پرسنلی کار آزموده و مجرب به مشتریان و همکاران محترم در سرتاسر ایران می باشد. ما در نظر داریم تا تجارب خود را با نیرویی جوان و مدیریتی کار آمد به منظور سفری آسوده و خاطراتی خوش، خدماتی متمایز، برای شما به کار بندیم. سفری آسوده و لذت بخش برای شما آرمان دیرینه ما در آشیانه پرواز می باشد

آشیانه پرواز با سابقه طولانی همکاری با نهادها و گروهها و کادری مجرب مجری تورهای خارجی ، علمی و نمایشگاهی بوده، ضمن معرفی تورهای قابل اجرا به اطلاع می رساند کلیه تورها با شرایط ویژه در اختیار مسافران گرامی و نهادها و سازمانهای مختلف قرار می گیرد.

آشیانه پرواز   با چندین سال تجربه در زمینه برگزاری مستقیم تورهای گردشگری و نمایشگاهی یکی از برجسته ترین دفاتر حال حاضر کشور است که با بکارگیری روش های نوین مدیریتی به تحقق آرمان های خود و تبدیل آن به برنامه اجرایی نایل آمده است.

آشیانه پرواز چند گاهیست با هدف انطباق با این تحولات سریع و گسترده و  پر کردن جای خالی موسسه ای با تفکر و عملکرد ” تور اپراتور”  به معنی واقعی آن و منطبق با استانداردهای این قبیل موسسات در کشورهای پیشرو تشکیل گردیده و  در تلاش است با برنامه ریزی دقیق اقدام به تهیه بهترین محصولات با شرایط و قیمت مناسب نماید. حمایت و اعتماد آژانسهای مسافرتی  که در حال حاضر افتخار همکاری با آنها را داشته ایم باعث حرکت رو به رشد و مثبت این مجموعه گردیده است.

تورهای تخصصی آشیانه پرواز برای کلیه مشاغل و اصناف از جمله تجار، صنعتگران، هنرمندان، پزشکان، مهندسین و دیگر گروه های حرفه ای طراحی شده است. در این تورها امکان شرکت در برنامه های تخصصی مانند نمایشگاه های بین المللی، کنگره ها و دیگر مجامع علمی و تحقیقی برای متخصصین فراهم می شود تا بتوانند به بهترین شکل ممکن از آخرین دستآوردهای علمی، تجاری وهنری جهان بهره مند گردند

سیاست مشتری مداری و حفظ اعتبار،همواره زمینه ساز بستری مناسب برای دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت آشیانه پرواز بوده است

 ما ، همه ساله با شرکت در نمایشگاههای مختلف صنعت جهانگردی مانند نمایشگاه هایی درمونیخ،دوسلدورف، برلین، لندن، پاریس، هلند،بلژیک،مادرید،نورنبرگ شناساندن هر چه بیشتر نام و خدمات آشیانه پرواز به مشتریان مختلف در جهان و ایران داشته ایم آشیانه پرواز ، متخصص در برگزاری تورهای مختلف ، خارجی و ورودی برای مسافرین عزیز با سلیقه های مختلف تا سختگیرترین سلیقه هاست .

ما آمادگی جهت طراحی وبرگزاری تورهای اختصاصی مورد نظر مسافران گرامی مان را نیزداریم

با آشیانه پرواز تجربه جدید و سفری متفاوت داشته باشید.

بی شک دریافت پیشنهادات وانتقادات شما از طریق بخش ”تماس با ما” این مجموعه را در ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفی خدمات رسانی یاری خواهد کرد.